Ofertă acceptată Cumpărare directă

Parizer

Număr anunț
DA22390923
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC BANYAI JANOS (CUI 4612517)
Furnizor / câștigător
KOLIBRI SRL (CUI RO2974197)
Cod CPV
15131500-0 · Produse pe baza de carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
156,59 RON
Valoare atribuită
156,59 RON
Data publicării
12.02.2019 13:40
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

156,59 RON

din 156,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.