Ofertă acceptată
Cumpărare directă
492/6 Cleste industrial pentru tevi GGG-W-651 tip II clasa A 3, Unior
- Număr anunț
- DA21467664
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- UNIOR-TEPID SRL (CUI RO13203635)
- Cod CPV
- 44512200-4 · Clesti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 228,44 RON
- Valoare atribuită
- 228,44 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 11:35
- Termen limită
- 20.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.10.2018 07:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
228,44 RON
din 228,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro