Ofertă acceptată Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA22391800
Autoritate contractantă
UM 01824 Campia Turzii (CUI 24411470)
Furnizor / câștigător
KOLIBRI SRL (CUI RO2974197)
Cod CPV
15131210-0 · Jambon afumat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
516,96 RON
Valoare atribuită
516,96 RON
Data publicării
12.02.2019 14:23
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

516,96 RON

din 516,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.