Acasă · Licitații
· Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
INTOCMIRE ANALIZA DE RISC LA SECURITATE FIZICA
- Număr anunț
- DA21857967
- Autoritate contractantă
- Comuna Dumitrita (CUI 15050988)
- Furnizor / câștigător
- DAN SECURITY EXP S.R.L. (CUI 40004168)
- Cod CPV
- 71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare finală
- 2.500 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 13:13
- Data finalizării
- 28.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.