Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CARNE

Număr anunț
DA22388908
Autoritate contractantă
CANTINA DE AJUTOR SOCIAL SI PENSIUNE CLUJ - NAPOCA (CUI 5120733)
Furnizor / câștigător
CINA CARMANGERIE SRL (CUI 2878920)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.711,56 RON
Valoare atribuită
4.711,56 RON
Data publicării
12.02.2019 12:05
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.711,56 RON

din 4.711,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.