Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASINA DE SPALAT RUFE, 10 kg

Număr anunț
DA21885860
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit LUMEA COPIILOR BLAJ (CUI 24434996)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI RO6219272)
Cod CPV
39713200-5 · Masini de spalat rufe si masini de uscat rufe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.222,04 RON
Valoare atribuită
8.222,04 RON
Data publicării
28.11.2018 11:21
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.222,04 RON

din 8.222,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.