Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cabluri si produse conexe

Număr anunț
DA21885310
Autoritate contractantă
Serviciul Judetean de Ambulanta Valcea (CUI 7446923)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI RO10770287)
Cod CPV
44320000-9 · Cabluri si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.025 RON
Valoare atribuită
4.025 RON
Data publicării
28.11.2018 11:05
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.025 RON

din 4.025 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.