Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIE HARD DHS545LU5

Număr anunț
DA21883301
Autoritate contractantă
COMUNA MALINI (CUI 6526587)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
Cod CPV
37321000-4 · Accesorii pentru instrumente muzicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
238,67 RON
Valoare atribuită
238,67 RON
Data publicării
28.11.2018 10:19
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

238,67 RON

din 238,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.