Ofertă acceptată Cumpărare directă

TUB LED/SMD 18 W T8

Număr anunț
DA22375370
Autoritate contractantă
Institutul National de Neurologie si Boli Neurovasculare (CUI 7548010)
Furnizor / câștigător
HIGH TECHNOLOGY DEVELOPMENT SRL (CUI RO35388607)
Cod CPV
31527260-6 · Sisteme de iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
822,50 RON
Valoare atribuită
822,50 RON
Data publicării
11.02.2019 09:23
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 08:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

822,50 RON

din 822,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.