Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie directa
- Număr anunț
- DA22393594
- Autoritate contractantă
- CAMIN PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 12269739)
- Furnizor / câștigător
- ROMA2S TRANSYLVANIA INGINERIE SRL (CUI RO28416143)
- Cod CPV
- 31532510-2 · Startere pentru lampi fluorescente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 326,90 RON
- Valoare atribuită
- 326,90 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 16:46
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 10:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
326,90 RON
din 326,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro