Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEXAMETAZONA ROMPHARM 4MG/ML SOL INJ 10FI X 2ML (DEXAMETHASONUM)

Număr anunț
DA22546971
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC BAIA DE ARAMA (CUI 4337581)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33692500-2 · Solutii injectabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,50 RON
Valoare atribuită
121,80 RON
Data publicării
06.03.2019 13:31
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,80 RON

din 121,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.