Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire DALI pt ob inv. "Reabilitare si modernizare drumuri locale comuna Podenii Noi, jud. PH"

Număr anunț
DA21881063
Autoritate contractantă
Comuna Podenii Noi (CUI 2844090)
Furnizor / câștigător
NCC ALPHA BUILD CONSULT S.R.L. (CUI 35695865)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.000 RON
Valoare atribuită
50.000 RON
Data publicării
27.11.2018 18:18
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 15:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.000 RON

din 50.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.