Ofertă acceptată Cumpărare directă

Test rapid GRIPA Influenza A+B ***Calitate Premium, DIALAB AUSTRIA*** 3 controale incluse in kit

Număr anunț
DA22539686
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI RO23068692)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.070 RON
Valoare atribuită
2.070 RON
Data publicării
05.03.2019 17:06
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 07:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.070 RON

din 2.070 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.