Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE SANITARE

Număr anunț
DA22543895
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HARSOVA (CUI 4700791)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
33712000-4 · Prezervative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.283,90 RON
Valoare atribuită
1.283,90 RON
Data publicării
06.03.2019 11:15
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.283,90 RON

din 1.283,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.