Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trusa de ustensile calculator (depanare IT/retea)

Număr anunț
DA21872181
Autoritate contractantă
INSTITUTUL GEOLOGIC AL ROMANIEI (CUI RO1581793)
Furnizor / câștigător
TAB WEB IT SOLUTIONS SRL (CUI 34968185)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
900 RON
Valoare atribuită
900 RON
Data publicării
27.11.2018 12:04
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 16:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

900 RON

din 900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.