Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lapte si produse lactate

Număr anunț
DA22394364
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT RIKI-PRIKI RESITA (CUI 28340720)
Furnizor / câștigător
FRIESLANDCAMPINA ROMÂNIA S.A. (CUI RO6632642)
Cod CPV
15511100-4 · Lapte pasteurizat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
947,44 RON
Valoare atribuită
947,44 RON
Data publicării
13.02.2019 08:40
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

947,44 RON

din 947,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.