Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de cazare

Număr anunț
DA22553186
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
DANCO PRO COMMUNICATION S.R.L. (CUI RO9482566)
Cod CPV
98341000-5 · Servicii de cazare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.424,20 RON
Valoare atribuită
1.424,20 RON
Data publicării
07.03.2019 10:15
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.424,20 RON

din 1.424,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.