Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LAPTE BATUT 2% pet 330g TG Napolact
- Număr anunț
- DA22393177
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
- Furnizor / câștigător
- FRIESLANDCAMPINA ROMÂNIA S.A. (CUI RO6632642)
- Cod CPV
- 15551000-5 · Iaurt si alte produse lactate fermentate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 273 RON
- Valoare atribuită
- 273 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 15:43
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 16:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
273 RON
din 273 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro