Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instalare boiler electric pentru apa calda si masina de spalat vase

Număr anunț
DA21888226
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON (CUI 18488169)
Furnizor / câștigător
FRIG SERVICE LINE SRL (CUI RO15067432)
Cod CPV
45331110-0 · Lucrari de instalare de boilere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
28.11.2018 12:25
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.