Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA MEDICAMENTE

Număr anunț
DA21888870
Autoritate contractantă
CAMIN PENSIONARI (CUI 4540828)
Furnizor / câștigător
GINKGO FARM SRL (CUI RO13292772)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
586,78 RON
Valoare atribuită
586,78 RON
Data publicării
28.11.2018 12:43
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 12:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

586,78 RON

din 586,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.