Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET REACTIVI LABORATOR CHIMIE

Număr anunț
DA21882094
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC GG LONGINESCU (CUI 4639075)
Furnizor / câștigător
PROTAR SERVICE SRL (CUI RO5066847)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
567,90 RON
Valoare atribuită
567,90 RON
Data publicării
28.11.2018 09:08
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

567,90 RON

din 567,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.