Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse curatenie

Număr anunț
DA21477479
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII "OCTAVIAN GOGA" CLUJ - NAPOCA (CUI 4924063)
Furnizor / câștigător
DAVICOM SRL (CUI RO17720855)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
807 RON
Valoare atribuită
807 RON
Data publicării
16.10.2018 09:18
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

807 RON

din 807 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.