Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calorifer electric Zass ZR 13 F, 13 elementi, 3000 W

Număr anunț
DA21475572
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA - CENTRUL JUDETEAN IASI (CUI 20692348)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
39715240-1 · Aparate electrice de incalzire ambientala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,25 RON
Valoare atribuită
151,25 RON
Data publicării
15.10.2018 16:20
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 08:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,25 RON

din 151,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.