Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRESOSTAT INVERS PENTRU LIPSA APA 0,05-0,4 BAR 430206

Număr anunț
DA22551124
Autoritate contractantă
EDILUL C.G.A. S.A. (CUI RO11339178)
Furnizor / câștigător
URSU CONSTRUCT 2005 SRL (CUI RO17962824)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
156,45 RON
Valoare atribuită
156,45 RON
Data publicării
07.03.2019 08:41
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

156,45 RON

din 156,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.