Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII LACATUSERIE BULDOEXCAVATOR, AUTOSPECIALIZATA RENAULT SI VOLVO, OS CUGIR, DS ALBA
- Număr anunț
- DA22399105
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- SERB FELICIAN (CUI 35826707)
- Cod CPV
- 45421160-3 · Lucrari de fierarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.341 RON
- Valoare atribuită
- 4.341 RON
- Data publicării
- 13.02.2019 12:56
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 12:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.341 RON
din 4.341 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro