Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIESE AUTO

Număr anunț
DA21891765
Autoritate contractantă
ORASUL CAVNIC (PRIMARIA ORASULUI CAVNIC) (CUI 3627595)
Furnizor / câștigător
SILMECOM SRL (CUI RO9139194)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
471,03 RON
Valoare atribuită
471,03 RON
Data publicării
28.11.2018 14:04
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

471,03 RON

din 471,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.