Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 16,3% sub estimat

Apa distilata - 57

Număr anunț
DA22394575
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA LASERILOR, PLASMEI SI RADIATIEI (CUI RO9052135)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
24316000-2 · Apa distilata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
286,80 RON
Valoare atribuită
240 RON 16,3% sub estimat
Data publicării
13.02.2019 08:57
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 15:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

240 RON

din 286,80 RON estimat 16,3%

Adjudecat la 83,7% din estimat · economie 46,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.