Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PUBELE DESEURI 120 LITRI
- Număr anunț
- DA21888606
- Autoritate contractantă
- COMUNA MATCA (CUI 4412225)
- Furnizor / câștigător
- BUTAROT PREST SERV GRUP S.R.L. (CUI RO30863860)
- Cod CPV
- 34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129.150 RON
- Valoare atribuită
- 129.150 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 12:35
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 15:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
129.150 RON
din 129.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro