Ofertă acceptată Cumpărare directă

Remorca auto OS Gradiste – DS Hunedoara 2018

Număr anunț
DA21888472
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
CGR BUSINESS PROJECT (CUI RO18723582)
Cod CPV
34223000-6 · Remorci si semiremorci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.387 RON
Valoare atribuită
9.387 RON
Data publicării
28.11.2018 12:32
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.387 RON

din 9.387 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.