Ofertă acceptată Cumpărare directă

INDIGO PELIKAN

Număr anunț
DA22394358
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI TARGU JIU (CUI 17185426)
Furnizor / câștigător
ZEUS SRL (CUI RO2159860)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29,45 RON
Valoare atribuită
29,45 RON
Data publicării
13.02.2019 08:40
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29,45 RON

din 29,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.