Ofertă acceptată Cumpărare directă

anvelopa iarna

Număr anunț
DA21885411
Autoritate contractantă
Casa de Asigurari de Sanatate (CUI 11324762)
Furnizor / câștigător
LAUST IMPEX SRL (CUI RO6466329)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.224 RON
Valoare atribuită
1.224 RON
Data publicării
28.11.2018 11:08
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.224 RON

din 1.224 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.