Ofertă acceptată Cumpărare directă

RASPUNDERE CIVILA LEGALA PRACTICA MEDICALA

Număr anunț
DA22392890
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Arges (CUI 11301157)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI RO6291812)
Cod CPV
66516400-4 · Servicii de asigurare de raspundere civila generala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
888 RON
Valoare atribuită
888 RON
Data publicării
12.02.2019 15:23
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 15:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

888 RON

din 888 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.