Ofertă acceptată Cumpărare directă

Livrarea se va efectua in Constanta, la sediul RAJA SA,. Str. Oborului nr. 51(magazia centrala)

Număr anunț
DA21884044
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
PROGRES STYLE SRL (CUI RO14824525)
Cod CPV
44134000-8 · Coturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.340 RON
Valoare atribuită
1.340 RON
Data publicării
28.11.2018 10:36
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 10:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.340 RON

din 1.340 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.