Ofertă acceptată Cumpărare directă

44167000-8 Diverse accesorii de tevarie

Număr anunț
DA22391666
Autoritate contractantă
COMUNA GRINDU (CUI 4231857)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
44167000-8 · Diverse accesorii de tevarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
576,55 RON
Valoare atribuită
576,55 RON
Data publicării
12.02.2019 14:16
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

576,55 RON

din 576,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.