Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pensa auriculara Troeltsch 12,0cm

Număr anunț
DA22391050
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
TOTALMED SRL (CUI RO24577279)
Cod CPV
33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50 RON
Valoare atribuită
60 RON
Data publicării
12.02.2019 13:47
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60 RON

din 50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.