Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie pachet sare antiderapaj

Număr anunț
DA21876934
Autoritate contractantă
Orasul Curtici (CUI 3519402)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
34927100-2 · Sare industriala pentru deszapezire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.703,87 RON
Valoare atribuită
1.703,87 RON
Data publicării
27.11.2018 14:23
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.703,87 RON

din 1.703,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.