Ofertă acceptată
Cumpărare directă
UPS 230V 5P 1550 VA- Somatom Emotion 16
- Număr anunț
- DA21875859
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
- Furnizor / câștigător
- SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.984,60 RON
- Valoare atribuită
- 4.984,60 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 13:53
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 11:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.984,60 RON
din 4.984,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro