Ofertă acceptată Cumpărare directă

aspirator portabil

Număr anunț
DA22554095
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara nr. 02558 Timisoara (CUI 4269134)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI RO10770287)
Cod CPV
42999100-6 · Aspiratoare, altele decat cele de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.830 RON
Valoare atribuită
1.830 RON
Data publicării
07.03.2019 10:55
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 11:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.830 RON

din 1.830 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.