Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executie gard din plasa impletita cu temelie beton

Număr anunț
DA21850632
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COSTISA (CUI 17383563)
Furnizor / câștigător
FRATII BACIU SRL (CUI RO18422890)
Cod CPV
34928200-0 · Garduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.456 RON
Valoare atribuită
15.456 RON
Data publicării
26.11.2018 09:44
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.456 RON

din 15.456 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.