Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente de interventie PSI

Număr anunț
DA21884646
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ''CASUTA PITICILOR'' (CUI 18252450)
Furnizor / câștigător
FALSTING SRL (CUI RO13264934)
Cod CPV
35111000-5 · Echipament de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
448,32 RON
Valoare atribuită
448,32 RON
Data publicării
28.11.2018 10:51
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 15:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

448,32 RON

din 448,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.