Ofertă acceptată Cumpărare directă

MEMBRU SPECIALIST IN COMISIA DE RECEPTIE LA TERMINAREA LUCRARILOR

Număr anunț
DA21878624
Autoritate contractantă
Comuna Farcasesti (CUI 4718950)
Furnizor / câștigător
Piscu Maria-Mariana (CUI 34437841)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
27.11.2018 15:08
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.