Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RIDICARI SI STUDII TOPOGRAFICE
- Număr anunț
- DA21874078
- Autoritate contractantă
- COMUNA CALUI (CUI 16560225)
- Furnizor / câștigător
- DRĂGUŢ I. GHEORGHE - CADASTRU, GEODEZIE, CARTOGRAFIE (CUI 27549109)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.900 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 13:03
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 07:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.900 RON
din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro