Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asistenta tehnica din partea dirigintelui de santier SISTEM DE SUPRAVEGHERE VIDEO IN COM.OSTROVENI

Număr anunț
DA21868380
Autoritate contractantă
Comuna Ostroveni (CUI 4554254)
Furnizor / câștigător
SLM CONSTRUCT & CONSULTING SRL (CUI RO33321260)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
27.11.2018 10:21
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 13:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.