Ofertă acceptată Cumpărare directă

Halate pentru spital

Număr anunț
DA22391952
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
I.I.BAISOIU GHE. LELIANA (CUI RO26727461)
Cod CPV
18222000-1 · Haine de serviciu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672,20 RON
Valoare atribuită
672,20 RON
Data publicării
12.02.2019 14:30
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 15:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,20 RON

din 672,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.