Ofertă acceptată Cumpărare directă

BATERIE LAVOAR TIJA MEDIE

Număr anunț
DA21476941
Autoritate contractantă
Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
Furnizor / câștigător
SEBIANA SRL (CUI RO12234609)
Cod CPV
45300000-0 · Lucrari de instalatii pentru cladiri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82,35 RON
Valoare atribuită
82,35 RON
Data publicării
16.10.2018 08:52
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

82,35 RON

din 82,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.