Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii studii teren(topo si geo)

Număr anunț
DA21476685
Autoritate contractantă
Comuna Dolhesti (CUI 5506727)
Furnizor / câștigător
WARESO PROD SRL (CUI RO3528060)
Cod CPV
71330000-0 · Diverse servicii de inginerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
16.10.2018 08:38
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 08:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.