Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 20,0% sub estimat

SIGURANTA DECIZIONALA IN ACHIZITIILE PUBLICE 17-19.10 IALOMITA

Număr anunț
DA21475835
Autoritate contractantă
COMUNA SFINTU GHEORGHE,JUDETUL IALOMITA (CUI 4365204)
Furnizor / câștigător
HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.663,86 RON
Valoare atribuită
1.331,08 RON 20,0% sub estimat
Data publicării
15.10.2018 17:35
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.331,08 RON

din 1.663,86 RON estimat 20,0%

Adjudecat la 80,0% din estimat · economie 332,78 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.