Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet jucarii jocuri-puzzle-uri
- Număr anunț
- DA21877606
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SIMION BARNUTIU (CUI 12857542)
- Furnizor / câștigător
- NICHIDUŢĂ TRADING SRL (CUI RO29888330)
- Cod CPV
- 37520000-9 · Jucarii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 889,92 RON
- Valoare atribuită
- 889,92 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 14:41
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 15:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
889,92 RON
din 889,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro