Ofertă acceptată Cumpărare directă

39830000-9 Produse de curatat (Rev.2)

Număr anunț
DA21474189
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.19 "AVRAM IANCU (CUI 29091716)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
365,56 RON
Valoare atribuită
365,56 RON
Data publicării
15.10.2018 15:06
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 16:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

365,56 RON

din 365,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.