Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tabla verde magnetica pentru scriere 220 x 120

Număr anunț
DA22398443
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI (CUI 7347180)
Furnizor / câștigător
ALPHA GROUP SRL (CUI RO14346218)
Cod CPV
30195500-7 · Table de scris cu creta sau accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.181,52 RON
Valoare atribuită
2.181,52 RON
Data publicării
13.02.2019 12:18
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.181,52 RON

din 2.181,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.